Cellulaze – skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu?

Każda z nas chce czuć się piękną i atrakcyjną, jednak nasze niedoskonałości często nam na to nie pozwalają. Niektórym z nas przeszkadzają zbyt duże boczki, innym: zbyt małe piersi, a kolejnym – na przykład cellulit. Jeśli zaliczasz się do ostatniej grupy i szukasz sposobu na pozbycie się tych nieszczęsnych wałeczków raz a dobrze, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat zabiegu na cellulit: Cellulaze.

Czym jest Cellulaze?

Metoda ta – nazywana niekiedy liposukcją laserową – polega na wykorzystaniu wiązki laserowej do nieinwazyjnej modyfikacji struktury podskórnej tkanki tłuszczowej. Dzięki emisji fal świetlnych o odpowiedniej długości, narzędzie jest w stanie działać na tkanki w trojaki sposób:

  • rozbija duże skupiska komórek tłuszczowych;
  • naciąga skórę i uelastycznia nią;
  • rozrywa przegrody pomiędzy grudami tłuszczu, które odpowiadają za charakterystyczny wygląd skóry z cellulitem.

Właśnie w ten sposób Cellulaze pozwala uzyskać piękną i jędrną skórę, która jest wolna od niedoskonałości.

Jak przebiega zabieg?

Tego typu zabiegi na cellulit przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjentka nie odczuwa bólu, lecz co najwyżej – niewielki dyskomfort. W trakcie trwania Cellulaze specjalista umieszcza w wybranych miejscach pod skórą laser, który podgrzewając tkanki, wywołuje w nich wcześniej wspomniane efekty. Czas trwania zabiegu podyktowany jest wielkością obszaru z cellulitem i najczęściej zamyka się w 1,5 godziny. Cellulaze zalicza się do chirurgii jednego dnia, dlatego pacjentki po sesji zabiegowej przebywają w klinice zaledwie kilkadziesiąt minut.

Ramy czasowe

W pełnej okazałości, efekty zabiegu obserwować można dopiero po kilku miesiącach, co spowodowane jest przez procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Minimalny okres utrzymywania się rezultatów wynosi 1 rok.

Przez kilka tygodni po zabiegu może utrzymywać się zaczerwienienie miejsca na ciele, w którym przeprowadzano zabieg. Inne efekty uboczne i powikłania zdarzają się niezwykle rzadko.

Skuteczność

Odsetek pacjentek, które pozytywnie oceniają uzyskane rezultaty, wynosi ponad 92%. Jest to naprawdę zdumiewający wynik – szczególnie ze względu na fakt, że zabieg znacząco poprawia samopoczucie i komfort życia. Co więcej, niemal 33% kobiet zauważyło u siebie poprawę sprężystości i elastyczności skóry. Nierzadko zdarzają się też przypadki długotrwałego utrzymywania się efektów zabiegu!

Podsumowanie

Cellulaze to jedna z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych metod zabiegów na cellulit. Wspaniałe i długotrwałe rezultaty, niewielka bolesność oraz niskie ryzyko powikłań – to tylko niektóre powody, dla których warto rozważyć tę formę pozbycia się niechcianego wroga!

 


Więcej o zabiegu Cellulaze przeczytasz na https://www.klinikaambroziak.pl/oferta/chirurgia-plastyczna/cellulaze/