Swetry damskie dla kłopotliwych sylwetek

kobieta w białym swetrze

Moda dla kobiet jest nieco bardziej skomplikowana i wymaga większej uwagi niż w przypadku mężczyzn. Nie inaczej jest ze swetrami! Podczas gdy mężczyźni wybierają głównie między rozmiarami, tak Panie muszą wziąć pod uwagę to, jakie cechy charakterystyczne ma ich sylwetka. Właśnie dlatego, dziś pomożemy wam w doborze waszego wymarzonego swetra! Zobaczycie, że to wcale nie jest takie trudne!

Sylwetka gruszka

Zacznijmy od tego, że dziś omówimy najpopularniejsze sylwetki, takie jak na przykład gruszka. Jej cechy charakterystyczne to niewielki biust, wraz z dość szerokimi biodrami to śmiało możecie mówić, że jesteśmy gruszką! Jeżeli szukamy swetra dla siebie, to powinniśmy celować w coś, co optycznie wyrówna nasze ramiona w stosunku do „dołu” i powiększy nasz biust. Najbezpieczniejszym wyborem będzie model dopasowany do ciała wraz z dekoltem w łódkę. W sprawie długości wybierajcie egzemplarze delikatnie wychodzące poza linię talii!

Sylwetka jabłko

A co gdy nie do końca możemy pochwalić się tak wyraźną talią i jednocześnie mamy szersze ramiona i biodra? Wtedy praktycznie na pewno jesteście „jabłkami”! Kupując sweter, powinno wam zależeć na tym, aby nieco zamaskować wasze odznaczające się elementy sylwetki! Możemy to zrobić już na etapie wyboru materiału! Niech będzie on możliwie jak najbardziej miękki, gdyż doda on pewnej lekkości naszej figurze. Waszym asem powinny być swetry z marszczeniami i najróżniejszymi ozdobami w talii. Niech przykuwają uwagę!

Sylwetka chłopięca

Oczywiście nie każda z was może pochwalić się tak kobiecymi cechami budowy i wasza sylwetka jest bardziej chłopięca niż kobieca. Na szczęście na to także jest rozwiązanie! Są nim swetry o delikatnych kolorach i skrojonych w taki sposób, aby ładnie opinały one naszą talię! Celem numer jeden na naszych zakupach swetrów damskich powinno być to, aby sprawić, że będziemy wyglądać bardziej kobieco! Im delikatniej, tym lepiej!

Podsumowanie

Fakt nieposiadania idealnej sylwetki wcale nie dyskwalifikuje nas z posiadania świetnego swetra! Znajomość tego, jakie cechy charakteryzują to, czym my zostałyśmy obdarowane przez naturę, będzie jednak znacznie bardziej pomocne na kolejny zakupach! Mamy nadzieję, że także i wy odnajdziecie ten idealny model, który posłuży wam przez wiele lat!

Sprawdź swetry damskie Ralph Lauren w sklepie MarkoweUbrania.com!